o mnie

Ceramiczne przedmioty zafascynowały mnie już w dzieciństwie – ceramika artystyczna

Energia ziemi połączona z ogniem, wodą i powietrzem

Pracując nad każdym detalem, pozwalam sobie na zanurzenie w procesie twórczym, czując, jak energia płynie przez moje ręce, formując unikalne kształty w glinie czy malując wzory. Każdy wyrób ceramiczny, czy jest to miska mała, czy zestaw do Sushi, czy ceramiczne mandale, niosą ze sobą nutę mojej pasji i oddania sztuce. To więcej niż tylko przedmioty – to połączenie mnie z Wami, z moimi przemyśleniami i moją wiarą w moc twórczego działania. To przede wszystkim połączenie czterech żywiołów w jedną namacalną, ceramiczną formę.

Kiedy staram się oddać procesowi tworzenia, wprowadzam do niego swoją energię i intencje. Wierzę, że wszystko, co robimy, jest przepełnione energią – nie tylko fizyczną, ale także tę subtelną, którą nie zawsze możemy zobaczyć czy dotknąć.


Stworzyłam markę ArtEliu z pasji do ceramiki i tworzenia nowych rzeczy, a te powinny być i piękne i praktyczne

Więcej można przeczytać w zdjęciach, ale niewiele więcej...
  Eli

  Kocham słońce, wodę, góry i leśne tajemnice. Uwielbiam spędzać czas w dzikich przestrzeniach, które dodają mi energii. Kocham unikatowe dodatki do wnętrz, naturalne ceramiczne przedmioty, abstrakcyjne obrazy w sypialni czy salonie. Dlatego pochłonęła mnie pasja ich tworzenia i dzielenia się nimi z Tobą. Jeśli szukasz wyjątkowych ręcznie robionych dodatków, dekoracji, prezentów na różne okazje, na pewno znajdziesz coś dla siebie..

  Eli
  Dzika natura
  Ceramiczna misja

  Misję marki oddaje motto: ARTELIU - ceramiczne dodatki dla Twojego wnętrza. Z jednej strony, to czym się otaczamy wpływa na nasze samopoczucie i poziom energii. Z drugiej strony, jesteśmy świadomymi istotami, które posiadają moc i mają wpływ na to co wybierają każdego dnia do swojego życia. Czym bliżej natury jesteśmy, tym bliżsi stajemy się sobie.

  Ceramiczna misja
  Stajesz się tym, czym się otaczasz
  oceny i polecenia

  Patrycja ★★★★★ 20-10-26 Przesyłka zgodna z opisem. Piękne wykonanie. Ekspresowa dostawa Elżbieta ★★★★★ 20-09-25 Mydelniczki absolutnie przepiękne, starannie wykonane, stabilne, na zmyślnych nóżkach. Jestem zachwycona! Magdalena ★★★★★ 20-07-20 Za każdym razem gdy wchodzę do kuchni zachwycam się pięknym kompletem wykonanym przez Pania. Bardzo dziękuję:) Magdalena ★★★★★ 20-06-23 Mydelniczka jest piękna. Zdecydowanie polecam

  oceny i polecenia
  dla arteliu.pl
  eli sokołowska

  Kiedy przedmioty powstają z pasji tworzenia, każda niemal sekunda tego procesu staje się esencją, jaką twórca może przekazać do świata dla ludzi. Człowiek tworzy od wieków nie tylko dla siebie samego, potrzeby bycia ważnym czy uznanym, ale z potrzeby dzielenia się z innymi tym, co pokochał robić i stało się to jego sposobem na życie.

  eli sokołowska
  ceramiczka, malarka
Przede wszystkim dzielę się tym co kocham robić, dzielę się swoją radością, miłością i pasją bo wierzę, że każdy przedmiot posiada energię twórcy.

moje wady i zalety

zdjęcia i realizacje

Wszystkie zdjęcia są moją własnością. Więcej można zobaczyć na instagramie elius.art.ceramika

Czasami coś zepsuję

Tu miała być inna ikonka, którą usunęłam i nie wiem jak ją odzyskać. Cóż, nikt nie jest doskonały.

Zamówienia indywidualne

Szukasz czegoś specjalnego ? Chcesz spersonalizować zamówienie ? Napisz na : elius.art@gmail.com

lubię opinie

Jak znajdziesz czas zostaw proszę opinię do produktu lub w google - https://g.page/r/CTDjz7gXcw5DEBM/review